با ما در تماس باشید

44498346

پست الکترونیکی

info@bmspros.com

هنگامی که شما در اتاق راه می‌روید، سنسور حرکتی فیلیپس چراغهای هوشمند را روشن می‌کند

با ارسال دستورات صوتی از طریق  دستیار صوتی الکسا، یعنی اکوی آمازون یا از طریق گوشی هوشمندتان لامپهای هوشمند فیلیپس به راحتی روشن می‌شوند، اما خبر بهتر اینست که صرفا با راه‌رفتن شما در اتاق نیز لامپها واکنش نشان داده و روشن می‌شوند. قیمت این سنسورهای حرکتی جدید فیلیپس فقط 39.95 دلار است.  این سنسور یک نور نامرئی می‌پراکند که شعاعی معادل  100 درجه افقی و عمودی را پوشش می‌دهد. به محض اینکه حرکتی در زاویه دید این سنسور اتفاق بیفتد، چراغهای متصل هوشمند فیلیپس عکس‌العمل نشان می‌دهند و خانه شما روشن می‌شود. اگر چراغهای هوشمندتان دارای اتصال IFTTT باشند، این کار خیلی سریع و بدون تاخیرصورت می‌گیرد.

 

 

سنسور مذکور، به اندازه کافی برای اندازه‌گیری روشنایی محیط هوشمند است و شدت نور روز و شب را تشخیص می‌دهد. این ویژگی بسیار مهم است، زیرا سنسور حرکتی می‌تواند برای تنظیم‌کردن روشنایی صحنه‌های مختلف، پیکربندی شود.

برای مثال شما می‌توانید امکانات روشنایی کاملی در طول روز داشته باشید اما شب هنگام ممکن است بخواهید نور کمتری در محیط وجود داشته‌باشد. یک سناریوی جالب اینست که زمانی که شما در نیمه شب بیدار می‌شوید، سنسور حرکتی و چراغها خاموش نمی‌مانند و به آرامی روشنایی ملایمی برای شما فراهم می‌کنند.

 

با استفاده از نرم افزار فیلیپس برای iOS و آندروید، شما می‌توانید سنسورهای حرکتی را تنظیم کنید تا بعد از یک زمان مشخصی خاموش شوند. این سنسور می‌تواند در هر جای خانه و در هر موقعیتی قرارگیرد. شما می‌توانید آنرا در کابینت، قفسه کتاب، میز راهرو، روی دیوار و یا سقف قراردهید. 

 

 

می‌توانید این سنسور را به دیوار پیچ کنید و در زوایای مختلف بچرخانید. سنسور حرکت، نیاز به دو باتری  AAA با طول عمر2-3 سال دارد. حداکثر 12 سنسور حرکتی را می‌توان به یک پل فیلیپس متصل کرد.

در نمایشی که اخیرا برگزار شد، فیلیپس سنسور حرکتی را در اتاق یک هتل در شهر نیویورک  به چندین لامپ روشنایی هوشمند متصل کرد و آنها طبق انتظار کارکردند. به محض حرکت در مقابل سنسور حرکتی، چراغها در هال و اتاق خواب و حمام روشن شدند.

در ابتدا قراربود که از گوشی هوشمند برای کنترل خانه هوشمند استفاده‌شود، اما به نظر می‌رسد که کنترلهای صوتی و سنسورهای حرکتی راه‌حل بهتری هستند. هدف اصلی اینست که خانه هوشمند در مقابل رفتار ما واکنش نشان‌دهد و سنسورهای حرکتی فیلیپس دقیقا همین کار را انجام می‌دهند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

UA-89929177-1
EnglishIran