با ما در تماس باشید

44498346

پست الکترونیکی

info@bmspros.com

بلندگوهای خانه هوشمند گوگل هم اکنون قابل بهره‌برداری هستند

بلندگوهای خانه هوشمند گوگل هم اکنون قابل بهره‌برداری هستند

گوگل موفقیت بزرگ آمازون را در رابطه با بلندگوی هوشمند اکو مشاهده‌کرد و تصمیم گرفت دستگاهی مشابه را راه‌اندازی کند.

گوگل این محصول را Google Home نامگذاری کرده و امیدواراست که این بلندگو، روزی هاب مرکزی شما برای پاسخگویی به دستیار گوگل  (Google Assistant)، کنترل لوازم و دستگاههای هوشمند متصل  باشد و سرگرمی‌هایی از طریق موسیقی و کتاب صوتی ارائه دهد. گوگل در حال حاضر رقیب آمازون در خانه شماست.

 

 

آمازون دارای بیش از یک سال تجربه واقعی در این زمینه و در رابطه با مصرف‌کنندگان است و سه بلندگوی هوشمند ارائه داده است:

EchoEcho Dot , Tap که به ترتیب دارای قیمتهای $179.99, $49.99 , $129.99 هستند. Echo Dot ارزانترین آنهاست و قابلیت‌های مشابهی دارد. Tap یک بلندگوی قابل حمل است و می‌تواند به اکوسیستم آمازون متصل‌شود.

با اینکه گوگل کمی دیر به این بازار پاگذاشت، اما هنوز از اپل  جلوتر است. دستیار گوگل که تنها در گوشی‌های هوشمند Google Pixel و Pixel XL وجود دارد، نسل بعدی دستیار صوتی است و در Google Home در دسترس خواهدبود. در حال حاضر از این امکان می‌توانید برای پیگیری تقویم، موزیک، جی میل و نقشه‌ها استفاده‌کنید.

تصورکنید که صبح هنگام از خواب بیدارشده‌اید و از دستیار گوگل درخواست خواندن گزارشات ترافیک  و برنامه روزانه آب و هوا را دارید.از طریق Google Home قادرید که با دستیار گوگل ارتباط برقرار کنید و به آن بگویید که یک موزیک پخش کند و یا اخبار را بخواند، لامپها را خاموش کند و برنامه‌هایتان را به شما یادآوری کند. بسیاری از این ویژگی‌ها هم اکنون در O.K.Google قابل دسترسی است و البته حالا با کمک دستیار گوگل امکانات بهتری هم دراختیارتان قرارمی‌گیرد. محصول Google Home می‌تواند به همه دستگاههای اندروید شما در گوشی هوشمند، ساعت هوشمند، تلویزیون اندروید و ... وصل شود.

اگر شما قبلا سفارش Google Home را داده‌اید ایمیل خود را چک کنید. ظرف یک هفته بسته درخواستی به دست شما می‌رسد. در Best BuyGoogleTarget  یا  Walmartمی‌توانید بلندگوی  129.99 دلاری را سفارش‌دهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

UA-89929177-1
EnglishIran