با ما در تماس باشید

44498346

پست الکترونیکی

info@bmspros.com

آیفون تصویری

آیفون تصویری هوشمند

در اواخر شب وقتی کسی زنگ درب خانه تان را به صدا درمی آورد، اگر تنها باشید و انتظار کسی را نداشته باشید ممکن است کمی دچار نگرانی شوید. اما هیچ راهی ندارید جز اینکه به طرف درب بروید و بدانید چه کسی زنگ را فشرده است. زنگ درب هوشمند یک سرمایه‌گذاری با ارزش است که امنیت و آرامش را به شما و خانواده‌تان هدیه می‌دهد. این زنگ به شما امکان می‌دهد که از طریق گوشی هوشمندتان ببینید چه کسی پشت درب است و با استفاده از میکروفن گوشی، با او یک ارتباط  دوطرفه برقرارکنید.


ویژگی ویدئویی این زنگ ها به شما امکان می‌دهد شخصی که زنگ را به صدا در آورده را ببینید و یا هر حرکتی را تشخیص دهید. در مورد زنگهای معمولی این سناریو وجود دارد که اگر زنگ خانه‌تان به صدا دربیاید و اما کسی جواب ندهد، کسی که پشت درب است ممکن است تصورکند کسی در خانه نیست و اگر سارق باشد اقدام به شکستن درب و ورود به خانه می‌کند. اما با یک زنگ درب هوشمند هیچ کس نمی‌تواند مطمئن شود که کسی در خانه است یا خیر، چون اگر در هر نقطه از خانه‌تان باشید و یا حتی اگر در خانه هم نباشید و در مسافرت به سر ببرید یا در اداره باشید، از راه دور و از طریق گوشی هوشمندتان می‌توانید خانه را کنترل کنید و می‌توانید با کسی که پشت درب است مکالمه داشته باشید.
در حقیقت زنگ درب هوشمند تصویری یک دوربین ویدئویی بی‌سیم است به همراه یک سیستم صوتی که درون زنگ استاندارد تعبیه شده‌اند. با استفاده از این امکانات می‌توانید حتی ویدئوها و تصاویری از پشت درب و حرکت‌های موجود ضبط کنید که این قابلیت در پیگیری سارقان بسیار سودمند است.
حتی برخی از نمونه‌های این زنگها دید خوبی در شب دارند و به خوبی می‌توانند در تاریکی شب اشخاص را شناسایی کنند حتی اگر شما چراغهای فضای بیرونی را روشن نکرده‌باشید. در نتیجه امنیت بیشتری را بوجود می‌آورند.
با امکانات مانیتورینگ و نظارت تصویری این دوربین‌ها شما به راحتی می‌توانید ورود و خروج افراد را به منزل کنترل کنید. این زنگها قابل تطبیق و ادغام با قفل‌های هوشمند هستند تا شما حتی از راه دور بتوانید در صورت لزوم پس از تشخیص هویت افراد، درب را برایشان بازکنید.
والدینی که نوزاد دارند نگران این هستند که با صدای زنگ، فرزندشان از خواب بیدار شود. زنگهای هوشمند درب یک صداسنج دارند که قابلیت تنظیم صدا و حتی قطع صدا را در چنین شرایطی فراهم می‌کنند.
چه زنگ درب هوشمندی مناسب خانه شماست؟ در نهایت این مصرف‌کننده است که تصمیم می گیرد کدام ویژگیهای زنگ درب هوشمند را نیازدارد و چه سطح از امنیت موردنظرش است. برخی امکانات نیاز به کمی مهارت برای نصب دارند و برخی دیگر اگر شما خیلی دور از خانه باشید به صورت بی سیم خیلی خوب کار نمی‌کنند. در چنین شرایطی شما نیاز به شبکه وای فای قدرتمندی دارید که مسافتهای خیلی دور از خانه‌تان را نیز پوشش دهد و گوشی هوشمند اندروید یا اپل برای نظارت بر خانه از راه دور موردنیاز است. همچنین به یادداشته باشید که زنگهای درب هوشمند اندازه‌های متفاوتی دارند. قبل از خرید این زنگها باید به اندازه محل نصبشان در خانه‌تان توجه داشته‌باشید.
در کل باید گفت که قابلیت های زنگهای درب هوشمند، امکان راحتی، امنیت و آسایش زیادی را برای مالکین ساختمانهای هوشمند فراهم می‌کنند و یکی از بهترین و کاربردی‌ترین سیستم‌ها در هوشمندسازی خانه به شمار می‌روند.

UA-89929177-1
EnglishIran