با ما در تماس باشید

44498346

پست الکترونیکی

info@bmspros.com

ملزومات خانه هوشمند iDevice با بسته خانه هوشمند اپل و الکسای آمازون سازگار است

22 شهریور, 1395 آخرین اخبار, بلاگ 0
ملزومات خانه هوشمند iDevice با بسته خانه هوشمند اپل و الکسای آمازون سازگار است

با کاهش قیمتها، استفاده از فن‌آوری ساده تر می‌شود و دستگاههای خانه هوشمند محبوبیت بیشتری پیدا می‌کنند. زمانی که دور از خانه هستید می‌توانید از راه دور به خانه تان نظارت داشته‌باشید. این امکان بسیار عالیست اما اینکه هیچ برنامه مرکزی برای همه دستگاههای خانگی متصل وجود ندارد، کمی آزاردهنده است. به محض اینکه دستگاههایی از برندهای مختلف تهیه می‌کنید متاسفانه با تعدادی نرم‌افزار مختلف روی تبلت و گوشی هوشمند مواجه می‌شوید.

iDevice، ملزومات خانه هوشمندش را ارائه داده‌است. این بسته هم با HomeKit اپل و هم با  Alexa ی آمازون سازگار است. با خرید ملزوماتی که به خوبی طراحی شده‌اند شما قادر به مدیریت نرم‌افزارهای متعدد هستید.

این بسته با این چشم انداز بوجود آمد که اتوماسیون خانگی باید کاربرپسند و به راحتی قابل‌استفاده باشد. محصولات خانه هوشمند، باید منجر به ارتقاء زندگی روزمره شوند و ذهن را آرام کنند نه اینکه باعث سردرگمی بیشتر شوند. iDevice با هدف ساده‌سازی و آموزش کاربران، آخرین تجربه خانه هوشمند را ارائه داده‌است. بسته ملزومات، بعنوان یک پایه برای خانه هوشمند عمل می‌کند تا کاربران بتوانند به سادگی و به صورت پویا با محصولات جدید ارتباط برقرارکنند و آنها را متناسب با نیاز خود سفارشی نمایند.

iDevice همچنین نکات و راهنمایی‌هایی برای شخصی‌سازی، آموزشها و تبلیغات منحصر به فرد کاملی برای این بسته ارائه کرده‌است.

 

 

شما بسیاری از لوازم جانبی خانه‌های هوشمند را در یک جعبه - پنج سوئیچ خروجی داخلی، سه آداپتورسوکت لامپ (با دایمینگ) و یک خروجی دوگانه برای استفاده در فضای باز- دریافت خواهیدکرد. این بدان معناست که می‌توانید تمام این امکانات را در خانه یا از راه دور کنترل کنید.

 

 

بسته ملزومات خانه هوشمند، کاملا روی مصرف برق متمرکز است (دستگاههای تبدیل و خاموش و روشن کردن لامپها). سوئیچ‌های خروجی داخلی، برای افراد فراموشکار و یا کسانیکه همیشه نگرانی‌هایی در هنگام ترک منزل دارند بسیار عالیست. علاوه بر لامپها، شما می‌توانید سیستم گرمایش برقی را نیز به آن وصل کنید. اگر شما از خانه دور هستید و می‌خواهید از امنیت خانه و عدم حریق مطمئن شوید کافیست با کنترل، به سادگی قدرت این سوئیچ را کاهش‌دهید.

 

 

بعلاوه این بسته می‌تواند بر مصرف برق نظارت داشته‌باشد و مصرف بیش از اندازه را به شما گزارش دهد. بنابراین بسیار مناسب افرادیست که به حفاظت از محیط زیست، صرفه‌جویی در مصرف برق و کاهش هزینه صورتحسابها علاقمندند.

 

بلندگوهای خانه هوشمند گوگل هم اکنون قابل بهره‌برداری هستند

16 آبان, 1392 بلاگ, نوشته ها 0
بلندگوهای خانه هوشمند گوگل هم اکنون قابل بهره‌برداری هستند

بلندگوهای خانه هوشمند گوگل هم اکنون قابل بهره‌برداری هستند

گوگل موفقیت بزرگ آمازون را در رابطه با بلندگوی هوشمند اکو مشاهده‌کرد و تصمیم گرفت دستگاهی مشابه را راه‌اندازی کند.

گوگل این محصول را Google Home نامگذاری کرده و امیدواراست که این بلندگو، روزی هاب مرکزی شما برای پاسخگویی به دستیار گوگل  (Google Assistant)، کنترل لوازم و دستگاههای هوشمند متصل  باشد و سرگرمی‌هایی از طریق موسیقی و کتاب صوتی ارائه دهد. گوگل در حال حاضر رقیب آمازون در خانه شماست.

 

 

آمازون دارای بیش از یک سال تجربه واقعی در این زمینه و در رابطه با مصرف‌کنندگان است و سه بلندگوی هوشمند ارائه داده است:

EchoEcho Dot , Tap که به ترتیب دارای قیمتهای $179.99, $49.99 , $129.99 هستند. Echo Dot ارزانترین آنهاست و قابلیت‌های مشابهی دارد. Tap یک بلندگوی قابل حمل است و می‌تواند به اکوسیستم آمازون متصل‌شود.

با اینکه گوگل کمی دیر به این بازار پاگذاشت، اما هنوز از اپل  جلوتر است. دستیار گوگل که تنها در گوشی‌های هوشمند Google Pixel و Pixel XL وجود دارد، نسل بعدی دستیار صوتی است و در Google Home در دسترس خواهدبود. در حال حاضر از این امکان می‌توانید برای پیگیری تقویم، موزیک، جی میل و نقشه‌ها استفاده‌کنید.

تصورکنید که صبح هنگام از خواب بیدارشده‌اید و از دستیار گوگل درخواست خواندن گزارشات ترافیک  و برنامه روزانه آب و هوا را دارید.از طریق Google Home قادرید که با دستیار گوگل ارتباط برقرار کنید و به آن بگویید که یک موزیک پخش کند و یا اخبار را بخواند، لامپها را خاموش کند و برنامه‌هایتان را به شما یادآوری کند. بسیاری از این ویژگی‌ها هم اکنون در O.K.Google قابل دسترسی است و البته حالا با کمک دستیار گوگل امکانات بهتری هم دراختیارتان قرارمی‌گیرد. محصول Google Home می‌تواند به همه دستگاههای اندروید شما در گوشی هوشمند، ساعت هوشمند، تلویزیون اندروید و ... وصل شود.

اگر شما قبلا سفارش Google Home را داده‌اید ایمیل خود را چک کنید. ظرف یک هفته بسته درخواستی به دست شما می‌رسد. در Best BuyGoogleTarget  یا  Walmartمی‌توانید بلندگوی  129.99 دلاری را سفارش‌دهید.

هنگامی که شما در اتاق راه می‌روید، سنسور حرکتی فیلیپس چراغهای هوشمند را روشن می‌کند

16 آبان, 1392 بلاگ 0
هنگامی که شما در اتاق راه می‌روید، سنسور حرکتی  فیلیپس چراغهای هوشمند را روشن می‌کند

با ارسال دستورات صوتی از طریق  دستیار صوتی الکسا، یعنی اکوی آمازون یا از طریق گوشی هوشمندتان لامپهای هوشمند فیلیپس به راحتی روشن می‌شوند، اما خبر بهتر اینست که صرفا با راه‌رفتن شما در اتاق نیز لامپها واکنش نشان داده و روشن می‌شوند. قیمت این سنسورهای حرکتی جدید فیلیپس فقط 39.95 دلار است.  این سنسور یک نور نامرئی می‌پراکند که شعاعی معادل  100 درجه افقی و عمودی را پوشش می‌دهد. به محض اینکه حرکتی در زاویه دید این سنسور اتفاق بیفتد، چراغهای متصل هوشمند فیلیپس عکس‌العمل نشان می‌دهند و خانه شما روشن می‌شود. اگر چراغهای هوشمندتان دارای اتصال IFTTT باشند، این کار خیلی سریع و بدون تاخیرصورت می‌گیرد.

 

 

سنسور مذکور، به اندازه کافی برای اندازه‌گیری روشنایی محیط هوشمند است و شدت نور روز و شب را تشخیص می‌دهد. این ویژگی بسیار مهم است، زیرا سنسور حرکتی می‌تواند برای تنظیم‌کردن روشنایی صحنه‌های مختلف، پیکربندی شود.

برای مثال شما می‌توانید امکانات روشنایی کاملی در طول روز داشته باشید اما شب هنگام ممکن است بخواهید نور کمتری در محیط وجود داشته‌باشد. یک سناریوی جالب اینست که زمانی که شما در نیمه شب بیدار می‌شوید، سنسور حرکتی و چراغها خاموش نمی‌مانند و به آرامی روشنایی ملایمی برای شما فراهم می‌کنند.

 

با استفاده از نرم افزار فیلیپس برای iOS و آندروید، شما می‌توانید سنسورهای حرکتی را تنظیم کنید تا بعد از یک زمان مشخصی خاموش شوند. این سنسور می‌تواند در هر جای خانه و در هر موقعیتی قرارگیرد. شما می‌توانید آنرا در کابینت، قفسه کتاب، میز راهرو، روی دیوار و یا سقف قراردهید. 

 

 

می‌توانید این سنسور را به دیوار پیچ کنید و در زوایای مختلف بچرخانید. سنسور حرکت، نیاز به دو باتری  AAA با طول عمر2-3 سال دارد. حداکثر 12 سنسور حرکتی را می‌توان به یک پل فیلیپس متصل کرد.

در نمایشی که اخیرا برگزار شد، فیلیپس سنسور حرکتی را در اتاق یک هتل در شهر نیویورک  به چندین لامپ روشنایی هوشمند متصل کرد و آنها طبق انتظار کارکردند. به محض حرکت در مقابل سنسور حرکتی، چراغها در هال و اتاق خواب و حمام روشن شدند.

در ابتدا قراربود که از گوشی هوشمند برای کنترل خانه هوشمند استفاده‌شود، اما به نظر می‌رسد که کنترلهای صوتی و سنسورهای حرکتی راه‌حل بهتری هستند. هدف اصلی اینست که خانه هوشمند در مقابل رفتار ما واکنش نشان‌دهد و سنسورهای حرکتی فیلیپس دقیقا همین کار را انجام می‌دهند.

UA-89929177-1
EnglishIran