با ما در تماس باشید

44498346

پست الکترونیکی

info@bmspros.com

ملزومات خانه هوشمند iDevice با بسته خانه هوشمند اپل و الکسای آمازون سازگار است

با کاهش قیمتها، استفاده از فن‌آوری ساده تر می‌شود و دستگاههای خانه هوشمند محبوبیت بیشتری پیدا می‌کنند. زمانی که دور از خانه هستید می‌توانید از راه دور به خانه تان نظارت داشته‌باشید. این امکان بسیار عالیست اما اینکه هیچ برنامه مرکزی برای همه دستگاههای خانگی متصل وجود ندارد، کمی آزاردهنده است. به محض اینکه دستگاههایی از برندهای مختلف تهیه می‌کنید متاسفانه با تعدادی نرم‌افزار مختلف روی تبلت و گوشی هوشمند مواجه می‌شوید.

iDevice، ملزومات خانه هوشمندش را ارائه داده‌است. این بسته هم با HomeKit اپل و هم با  Alexa ی آمازون سازگار است. با خرید ملزوماتی که به خوبی طراحی شده‌اند شما قادر به مدیریت نرم‌افزارهای متعدد هستید.

این بسته با این چشم انداز بوجود آمد که اتوماسیون خانگی باید کاربرپسند و به راحتی قابل‌استفاده باشد. محصولات خانه هوشمند، باید منجر به ارتقاء زندگی روزمره شوند و ذهن را آرام کنند نه اینکه باعث سردرگمی بیشتر شوند. iDevice با هدف ساده‌سازی و آموزش کاربران، آخرین تجربه خانه هوشمند را ارائه داده‌است. بسته ملزومات، بعنوان یک پایه برای خانه هوشمند عمل می‌کند تا کاربران بتوانند به سادگی و به صورت پویا با محصولات جدید ارتباط برقرارکنند و آنها را متناسب با نیاز خود سفارشی نمایند.

iDevice همچنین نکات و راهنمایی‌هایی برای شخصی‌سازی، آموزشها و تبلیغات منحصر به فرد کاملی برای این بسته ارائه کرده‌است.

 

 

شما بسیاری از لوازم جانبی خانه‌های هوشمند را در یک جعبه - پنج سوئیچ خروجی داخلی، سه آداپتورسوکت لامپ (با دایمینگ) و یک خروجی دوگانه برای استفاده در فضای باز- دریافت خواهیدکرد. این بدان معناست که می‌توانید تمام این امکانات را در خانه یا از راه دور کنترل کنید.

 

 

بسته ملزومات خانه هوشمند، کاملا روی مصرف برق متمرکز است (دستگاههای تبدیل و خاموش و روشن کردن لامپها). سوئیچ‌های خروجی داخلی، برای افراد فراموشکار و یا کسانیکه همیشه نگرانی‌هایی در هنگام ترک منزل دارند بسیار عالیست. علاوه بر لامپها، شما می‌توانید سیستم گرمایش برقی را نیز به آن وصل کنید. اگر شما از خانه دور هستید و می‌خواهید از امنیت خانه و عدم حریق مطمئن شوید کافیست با کنترل، به سادگی قدرت این سوئیچ را کاهش‌دهید.

 

 

بعلاوه این بسته می‌تواند بر مصرف برق نظارت داشته‌باشد و مصرف بیش از اندازه را به شما گزارش دهد. بنابراین بسیار مناسب افرادیست که به حفاظت از محیط زیست، صرفه‌جویی در مصرف برق و کاهش هزینه صورتحسابها علاقمندند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

UA-89929177-1
EnglishIran